Küpsiste poliis


Küpsis (inglise keeles cookie) on väike tekstifail, millel on ainulaadne number. Küpsis on paigutatud teie arvutisse. Kui külastate veebisaite, saab tänu küpsistele võimaldada teatud funktsioone, nagu näiteks lehel navigeerimine, vormide salvestamine, reklaami suunamine ja muid personaliseeritud põnevusi. Meie küpsised ei kogu isikuandmeid, vaid võmaldab tuvastada kasutaja veebilehitseja ainulaadsuse.

Siin on ülevaade küpsistest, mis võivad saada salvestatud teie seadmesse meie veebilehte külastades:

KüpsisekategooriaEesmärkNäited

Seanss & Turvalisus
(oluline)

Autendi kasutajaid, kaitse kasutajaandmeid ning võimalda veebilehel pakkuda teenuseid, mida kasutajad ootavad, näiteks nende poekorvi sisu haldamine või faili üleslaadimiste lubamine.

Veebileht ei tööta korrektselt, kui te keeldute või loobute nendest küpsistest.

session_id (Odoo)

Reklaam & Turundus
(optional)

Kasutatakse, et muuta reklaamid kasutajatele haaravamaks ja avaldajatele ja reklaamijatele väärtuslikumaks, näiteks kasutatakse asjakohasemaid reklaame, kui te külastate teisi veebilehti, mis reklaame kuvavad või parandatakse reklaamkampaania toimimise aruandlust.

Pane tähele, et mõningad kolmanda osapoole teenused võivad installida veel lisaküpsiseid teie brauserisse, et teid identifitseerida.

Te võite loobuda kolmanda osapoole küpsiste kasutamisest, kui külastate Network Advertising Initiative opt-out page. See veebileht töötab ka siis, kui te ei luba neid küpsiseid.

__gads (Google)
__gac (Google)

Analüütika
(valikulinel)

Mõista, kuidas külastajad tegutsevad meie veebilehel, kasutades Google Analyticsit. Õpi rohkem Analüütika küpsiste ja privaatsuse informatsioon.

See veebileht töötab isegi kui te loobute või eemaldate need küpsised.

_ga (Google)
_gat (Google)
_gid (Google)
_gac_* (Google)

Te saate valida, et arvuti hoiataks teid iga kord, kui küpsist hakatakse saatma, või te saate lülitada kõik küpsised välja. Iga brauser on natuke erinev, seega vaadake oma brauseri Abi menüüd, et õppida õiget meetodit oma küpsiste muutmiseks.

Me ei toeta hetkel "Ärge Jälgige" signaali, kuna siis ei tööta veebis elementaarne navigeerimine ning see ei ole vastavuses nõuetega.